Danamandıra tabiat parkı giriş ücreti

Danamandıra tabiat parkı giriş ücreti 2024

Danamandıra tabiat parkı doğası ile büyüleyici bir atmosfere sahip. Büyüleyici olan danamandıra tabiat parkı 2024 giriş ücretleri şu şekilde;

  • Normal giriş ücreti: 35₺
  • İndirimli giriş ücreti: 20₺
  • Araçlı giriş ücreti: 65₺

Tabiat parkı sazlıklarla kaplı olması etkileyici bir görsel şölen olarak karşımıza çıkıyor. Esenyurt belediyesi tarafından 49 yıllığına kiralandığı için işletme olarak esenyurt belediyesine ait. İstanbullular için keyifli bir dinlence alanı diyebiliriz.

Büyüleyici doğaya sahip!

Danamandıra tabiat parkını en iyi şekilde gözlemlemek için drone görüntülerini ekledim. Bu açıdan her zamankinden çok daha büyüleyici görünüyor.

Danamandıra tabiat parkı kamp

Kamp için alanlar mevcut. Özellikle arka kısımda küçük göl çevresi kamp için daha elverişli. Burada keyifle kamp yapabilirsiniz.

Danamandıra tabiat parkı konumu

Yorumum : )

Arkadaşar eğer ki Danamandıra tabiat parkına gitmeyi planladıysanız ve daha önce hiç gitmemişseniz mutlaka bir kez görmeniz gereken bir yer. Alan çok geniş ve büyük, biz arabayla bir ucundan diğer ucuna gittik. Alan içinde tuvaletler, mangal yakma alanları mevcut. Ortada büyük bir göl var ancak arka tarafta küçük bir göl daha var. Küçük gölün etrafı bile mangal ve piknik için yeterli olacaktır. Büyük göl çevresinde mangal için belki diğer ziyaretçilerle biraz yakın olabilirsiniz ancak arka taraftaki küçük göl çevresi oldukça ferah ve geniş. Bence gidip görülmesi gereken bir yer. Gittiğinize pişman olmayacaksınız emin olun. Bu arada çocuğunuz varsa alan içinde oyun parkları da mevcut. İyi eğlenceler.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir