ıhlamur kasrı
|

Ihlamur kasrı düğün fotoğraf çekimi ücreti 2024

Ihlamur kasrı ziyaretçiler için açık olan bir mekandır. Ziyaretçiler burada özel günlerde fotoğraf çekimi yaptırabilir. Fotoğraf çekimi için giriş ücretinden harici bir bedel ödemek ve bunun dekontunu yetkiliye ibraz etmek gerekmektedir. Ihlamur kasrı 2024 fotoğraf çekimi ücreti saatlik olarak 7500TL olarak belirlenmiştir. 1 saatten az olan fotoğraf çekimlerinde yine 1 saatlik çekim ücreti alınır.

Ihlamur kasrı düğün

Burada düğün yapmak pek çok kişinin hayali. Tarihi bir dokuya ve atmosfere sahip olan bu özel alanda sizler de düğün yapmak isterseniz gerekli olan ücreti ödemeniz gerekiyor. Düğün fiyatları yemekli ve kişi başına özel fiyat verildiği için milli saraylar başkanlığı ile iletişime geçerek fiyat bilgisi edinebilirsiniz.
Milli saraylar iletişim telefon numarası;  0 (212) 259 50 86

Ihlamur kasrı kaçta açılıyor-kapanıyor?

Açılış 09.00, Kapanış 16.00 olarak belirlenmiştir. Bu saatler arasında fotoğraf çekimi yapılabilir.

Kasır Ne Demek?

Kasır sözcüğü kelime anlamı “köşk” olarak bilinir. Sarayların küçüğü olarak da tanımlanabilir. Hükümdarlar için inşa edilmiştir. Orman ya da deniz gören alanlarda manzaralı olan yerlerde konumlandırılmıştır. Bu alanlar dinlenme, eğlence, misafir ağırlama, çalışma yeri ya da avlanma alanları olarak tanımlanabilir.

Ihlamur Kasrı Ziyaretçi

Ihlamur kasrı normal ziyaretçiler için aşağıdaki fiyat tarifesi uygulanmaktadır. Bu fiyatlandırma üzerinden Ihlamur kasrını ziyaret edebilirsiniz.

  • Yerli Ziyaretçi Bilet Fiyatı: 40 TL
  • Yabancı Ziyaretçi Bilet Fiyatı: 130 TL
  • İndirimli Bilet Fiyatı: 20 TL
  • Bahçe Bilet Fiyatı: 20 TL

Ihlamur kasrı müzekart geçerli mi?

Müzekart geçerlidir. Müzekart sahipleri ıhlamur kasrını hiçbir ücret ödemeden ziyaret edebilir.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir