İzmir ücretsiz kamp alanları

Ücretsiz Kamp Yerleri İzmir 2024

Ücretsiz kamp yerleri İzmir‘de yazın gelmesi ile en çok merak edilen konulardan birisidir. Yaz aylarında kamp yapmak isteyenler rahat ve özgür bir şekilde tatilin keyfini kamp yaparak sürmektedir. Ücretsiz olarak kamp yapabileceğiniz alanlar nelerdir sizler için derledik.

1- Delikli Koy Kamp Alanı

İzmir‘in Çeşme ilçesinde yer alan bir kamp alanıdır. Halk plajı olarak da bilinir. Buraya yakın işletmeler yoktur. Bu yüzden en yakın işletme ve market için Alaçatı merkeze gitmek gerekir. Gıda ve su gibi temel ihtiyaçları depolamak önemlidir. Ağaçlık alan az sayıdadır. Gün doğumunda çadırın içi biraz sıcak olduğu için çadır konusunda yoğunluk olmaz. Delikli koy halk plajı olarak geçen bu mekan yaz aylarında diğer kamp alanlarına göre daha az yoğundur. WC yoktur. Görsel açıdan keyiflidir, eğlenceli bir kamp deneyimi sunacaktır.

delikli koy kamp alanı

2- Urla Demircili Kamp Alanı

En iyi kamp alanlarından birisidir. Karavan ve çadır kampı için uygundur. Ücretsiz çadır kurabileceğiniz alanların yanı sıra burada bir işletme yer almaktadır. İşletme çadır kampı olarak hizmet vermektedir. Demircili koyu kamp alanı Urla, pek çok kamp ve karavan alanı ile önemli bir alandır. Demircili kamp alanı her zaman yerli turistler tarafından da talep gösterilen bir alan olmuştur.

urla demircili kamp alanı

3- Urla Altınköy Kamp Alanı

Burası eskiden çok daha rahat kamp kurulan bir alandı. Fakat şimdi yeni işletmeler açıldığı için kampçıların sayısı biraz azaldı. Yine de sezon boyunca pek çok çadır kuran kampçıyı görmekteyiz. Özellikle plaj bölümünün yanı sıra kayalık bölümde rahatlıkla sessiz ve sakin çadır kampı yapabilirsiniz. Urla altınköy çadır kampı alanı doğal görünümü ile büyüleyici. Kamp alanı için özel bir bölüm yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir